1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Macaristan - Polonya maçı CANLI İZLE (17.08.2019 Hazırlık)
Macaristan - Polonya maçı CANLI İZLE (17.08.2019 Hazırlık)

Macaristan - Polonya maçı CANLI İZLE (17.08.2019 Hazırlık)

Basketbolda milli takımların hazırlık maçları sürüyor. Bugünkü Macaristan ile Polonya maçını CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

Basketbolda milli takımların hazırlık maçları sürüyor. Bugünkü maçlardan biri de Macaristan ile Polonya arasındaki mücadele olacak. 17 Ağustos 2019 Cumartesi günü oynanacak Macaristan - Polonya maçının başlangıç saati TSİ 18:30 olarak açıklandı. 

Eğer Macaristan dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız. Macaristan Polonya şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen basketbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte Macaristan Polonya canlı yayın bilgileri... Ama öncesinde iki takıma dair öne çıkan bilgilere bakalım.

Macaristan son 5 maçında 1 galibiyet ve 4 mağlubiyet yaşadı. Polonya takımı ise son 5 maçında 2 galibiyet ve 3 mağlubiyetlik bir istatistik sergiledi.

Macaristan ile Polonya arasındaki basketbol karşılaşması 17 Ağustos 2019 tarihinde saat 18:30 (TSİ) başlayacak. Sporseverler, Macaristan ile Polonya arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki Macaristan - Polonya maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Macaristan Polonya maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Macaristan Polonya maçı izle, Macaristan Polonya canlı izle, Macaristan Polonya izle netspor, Macaristan Polonya maçı izle justin tv, Macaristan Polonya canlı yayın, Macaristan Polonya canlı periscope, Macaristan Polonya kaçak izle, Macaristan Polonya izle canlı, Macaristan Polonya maçını canlı izle, Macaristan Polonya maçını şifresiz izle. basketbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Polonya'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler