Oyun da yetmedi, skor da - Attila Gökçe (Milliyet)
Hedefsiz kalmak çok kötü. Hele omuzlarınızda hala “şampiyon” unvanını taşıyorsanız. Şampiyonluk, ikincilik, üçüncülük hesaplarının dışına düşmüşseniz.. Kupa’dan elenmişseniz. Bir de Şampiyonlar Ligi’nde “sıfır” çekmişseniz, o topun ağırlığı katlanır…
Kontrolü kaybedersiniz. Yıpratan ve hırpalayan takımdan yıpranan zorlanan takıma dönüşmenin dramını yaşarsınız. Beşiktaş böylesine “şok” bir sezon yaşıyor. Galibiyeti adeta unuttular. Maçın sonundaki beraberlik, kanımca motivasyon yetersizliğinden kaynaklanıyor. Kültüründe, geleneklerinde olmayan bir süreç. Dünkü oyunun başlangıcında hem gol var, hem de küçük bir patlama… Zor rakip Hatayspor önünde golü bekletmeden atıyorlar.