1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Markus Neumayr: "Beşiktaş - Bayern Münih maçı ilginç bir maç olacak"
Markus Neumayr: "Beşiktaş - Bayern Münih maçı ilginç bir maç olacak"

Markus Neumayr: "Beşiktaş - Bayern Münih maçı ilginç bir maç olacak"

Markus Neumayr, Antalya’da Ufuk Kaan Karacan’ın sorularını yanıtladı.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Devre arasındaki hazırlıklarını Antalya'da yaptığı kampla sürdüren Kasımpaşa'da takımın deneyimli orta saha oyuncusu Markus Neumayr, Goal Türkiye'ye verdiği röportajda merak edilen soruları yanıtladı.

Beşiktaş - Bayern Münih eşleşmesi hakkında konuşan Neumayr, "İlginç bir maç olacak, izlemek istiyorum. İki farklı kültür, aynı zamanda çok sayıda yabancı oyuncusu olan iki takım karşı karşıya gelecek; izlemesi ilginç olacak." dedi.

"Maça dair tahmin nedir?" sorusuna ise "Maalesef kristal küremi odamda unuttuğum için herhangi bir yorumum olmayacak!" şeklinde cevap verdi.

'Come to Beşiktaş' akımına uysan, Kasımpaşa’ya kimi çağırırdın?" sorusuna "Ben oyuncu alacak bir konumda değilim. Arkadaşlarımı Kasımpaşa’ya davet etmek isterim ama edemem, çünkü burası profesyonel bir kulüp. Tabii ki “Come to Beşiktaş” trendini duydum, güzel bir marketing çalışması ama her kulüp farklı. Her kulüp kendi imajını yaratır. Eğer Beşiktaş için işe yaradıysa ne güzel, ama Kasımpaşa için işe yarayacağını sanmam." cevabını verdi.

(Goal / Ufuk Kaan Karacan)