Maskeli Negredo'ya dur demek yok!

Maskeli Negredo'ya dur demek yok!

Elmacık kemiğindeki kırık sebebiyle operasyon geçiren ve Alanya maçına maskeyle hazırlanan Negredo, cumartesi günkü maça da özel yüz korumasıyla çıkacak.

Ajans Beşiktaş - Kara Kartal’ın Başakşehir’le oynadığı Süper Lig mücadelesinde yüzüne aldığı darbe sebebiyle elmacık kemiğinde kırık oluşan Alvaro Negredo, operasyon geçirmişti. Ameliyatın ardından takım çalışmalarına özel maskeyle devam eden tecrübeli futbolcu, Alanyaspor karşılaşması öncesinde yapılan antrenmanların tamamında maskeyle yer aldı.

Fanatik'in haberine göre, 32 yaşındaki oyuncunun, cumartesi günkü Aytemiz Alanyaspor’la Vodafone Park’ta oynanacak maçta da görev verilmesi halinde tedbirli olarak maskeyle sahaya çıkacağı kaydedildi.

Bireysel çalışıp güç depoluyor

Milli aradaki antrenmanlarda ortaya koyduğu hırslı görüntüyle forma yarışında Vagner Love’ın önüne geçmeyi planlayan Alvaro Negredo, cumartesi günkü mücadeleye kadar istikrarlı bir performans sergileyip hocası Şenol Güneş’in gözüne girmeyi hedefliyor. Negredo’nun, takım antrenmanına ek olarak bireysel de çalışıp güç depoladığı öğrenildi. 

Etiketler :