1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Medyada Gökhan Töre bilmecesi
Medyada Gökhan Töre bilmecesi

Medyada Gökhan Töre bilmecesi

Gökhan Töre, Beşiktaş'a geri dönecek mi, dönmeyecek mi? Yönetim ne diyor, Töre ne düşünüyor?

A+A-

Sezon başında Beşiktaş’ın eski hocası Slaven Bilic’in ısrarıyla Premier Lig ekiplerinden West Ham’a satın alma opsiyonu ile kiralanan Gökhan Töre, performansıyla hayal kırıklığı yaratmıştı.

Töre’nin Siyah-Beyazlı takıma geri dönmesi gündeme gelirken, görüşler ise ikiye bölünmüş durumda. Fanatik gazetesi bugünkü bir haberinde "Gökhan Töre'a dönebilir" derken, Sabah gazetesi ise "Kartal Töre'ye soğuk" başlıklı bir haber yayınlamış.

Fanatik'teki haberde şöyle denildi:

"Quaresma’nın sezona iyi başlamamasının yanı sıra Kerim ile Aras’ın da performanslarını yükseltememeleri nedeniyle Töre konusunu teknik direktör Şenol Güneş ile masaya yatıran başkan Fikret Orman’nın, tecrübeli teknik adamın 'Şartlar uygun olursa dönebilir kadro geniş forma için mücadele eder” sözleri üzerine devre arasına doğru harekete geçeceği öğrenildi.

Kiralık olduğu için West Ham Kulübü’ne para ödemeyi düşünmeyen Siyah-Beyazlı yönetim, milli oyuncuya farklı bir sözleşme sunmayı planlıyor. Performansa ve başarıya endeksli olacağı beklenen yarım devrelik kontratta ağırlık maç başı olacak. Gökhan’ın da kendine güvendiği ve bu sözleşmeye olumlu baktığı belirtildi"

Sabah gazetesindeki haber ise tam tersini söylüyor:

"Beşiktaş cephesi söz konusu haberlere temkinli yaklaşıyor. Gökhan'ın devre arasında takıma geri dönmesine sıcak bakmadığı öğrenildi. Töre'nin orada kalarak futbolunu ve yeteneklerini göstermesini isteyen siyah-beyazlıların, böylece kendisine yapılan eleştirilere de cevap vermesi gerektiğini düşündükleri ifade edildi."

Önceki ve Sonraki Haberler