1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Menajere sert uyarı: "Ljajic’e söyle toparlansın"
Menajere sert uyarı: "Ljajic’e söyle toparlansın"

Menajere sert uyarı: "Ljajic’e söyle toparlansın"

Ljajic’in menajeri Mirsad Türkcan ile bire bir görüşen asbaşkan Emre Kocadağ, Boşnak oyuncunun bir an önce toparlanmasını istedi

A+A-

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ta bu sezon performansı eleştiri konusu olan ve geçtiğimiz sezonki görüntüsünden uzak kalan Adem Ljajic için kritik bir zirve gerçekleşti. Asbaşkan Emre Kocadağ göreve geldiği günden bu yana sorunları olan futbolcularla bire bir görüşmeler yaparken, Ljajic'le de geçtiğimiz günlerde bir araya gelmiş ve sıkıntılarını dinlemişti. Kocadağ'ın, gece hayatıyla eleştirilen Boşnak oyuncunun performansından memnun olmadığı ve 27 yaşındaki yıldız futbolcunun menajeri Mirsad Türkcan'ı kulübe davet ederek bir görüşme gerçekleştirdiği belirtildi.

Kocadağ'ın bu görüşmede, "Ljajic bizim için oldukça kıymetli ve değer verdiğimiz bir futbolcu. Bu zamana kadar bazı sıkıntılar yaşamıştır ancak artık bunları aşarak performansını yükseltmesi gerekiyor. Onunla yakından ilgilenmeye devam edeceğim, sizin de aynı şekilde görüşerek eski günlerine dönmesine katkı vermenizi istiyorum" dediği ifade edildi. (Sabah - Ogün Şahinoğlu)

Önceki ve Sonraki Haberler