Menajerinden açıklama: "Mangala'nın Beşiktaş sempatisi var"

Menajerinden açıklama: "Mangala'nın Beşiktaş sempatisi var"

Ara transfer döneminde takımlar kadrolarını güçlendirme yolunda çalışmalarını sürdürürken Stuttgart forması giyen Orel Mangala için oyuncunun menajeri açıklamada bulundu.

Ajans Beşiktaş - Ara transfer dönemi öncesi takımlar hem transfer çalışmaları yapıyor hem de ikinci yarı hazırlıklarını sürdürüyor. Bundesliga'da Stuttgart forması giyen genç yıldız adayı Orel Mangala'yla Türkiye'den bazı takımların ilgilendiği öğrenildi.

Futbolarena muhabirlerinden Ertan Süzgün, oyuncunun Türkiye temsilcisi Osman Şahan'a ulaştı. Şahan, Futbolarena'ya yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

"BEŞİKTAŞ AŞIĞI"

Süper Lig'den oyuncunun durumu hakkında arayan kişiler oldu. Ama Mangala'nın Türkiye'de Beşiktaş sempatisi var. Sürekli Olcay Şahan'ın Beşiktaş'taki videolarını izliyor. Taraftarlara büyük sevgisi var. Beşiktaş'ı çok seviyor. Avrupa'nın önemli takımlarının Scout ekipleri de Mangala'yı takip ediyor.

"YENİ ATİBA OLUR"

Osman Şahan, Mangala henüz 18 yaşında. Belçika U20 forması giyiyor. Çok özel yetenekleri var. Fiziği çok iyi. Top tekniği de yüksek. Beşiktaş'a gelse yeni Atiba olur." ifadelerini kullandı.

Anderlecht alt yapısında yetişen Mangala, daha sonra Borusan'a Dortmund'a transfer olmuş ordan ise sezon başı Stutgart'ın yolunu tutmuştu. Genç oyuncu bu sezon Bundesliga'da 10 maça çıktı.

Etiketler :