Miralem Pjanic canlı yayında konuştu! Geri dönüş açıklaması

Miralem Pjanic canlı yayında konuştu! Geri dönüş açıklaması

Beşiktaş'ın yaz transfer döneminde kadrosuna kattığı Pjanic siya-beyazlı takıma katılış süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu. Barcelona günlerini anlatan Bosnalı futbolcu Haziran ayına işaret etti.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın Boşnak yıldızı Miralem Pjanic, Barcelona'dan ayrılma ve Beşiktaş'a katılma kararını nasıl verdiğini anlattı. Pjanic sezon sonuyla ilgili geri dönüş açıklamasında bulundu.

"BEŞİKTAŞ'IN TEKLİFİNİ DÜŞÜNMEK İÇİN 1 SAATİM VARDI"

Canal + Football Club'a konuşan Pjanic Beşiktaş'ın teklifiyle ilgili olarak, "Beşiktaş'ın teklifini düşünmek için önümde sadece 1 saatlik sürem var. Her şey son dakikada gerçekleşti." dedi.

"YÖNETİCİLER BENİ ARADI"

"Barcelona'dan ayrılma kararı aldığımda takımdan sorumlu yöneticiler beni aradı ve kararıma saygı duyduklarını ancak neden oynatılmadığımı onların da anlamadığını söylediler.

"HAZİRAN'DA BARCELONA'DA GÖRÜŞECEĞİZ"

"Tüm takıma karşı davranışlarımdan ötürü beni takdir ettiklerini dile getirdiler ve bana şans dilediler. Her neyse, haziran ayında Barcelona'da yeniden görüşeceğiz."

"KOEMAN BENİ OYNATMAYACAKTI"

"Barcelona'da işlerin benim için değişmeyeceğini biliyordum. Koeman değişmeyecekti. Beni oynatmayacaktı. Koeman, sebep göstermeden beni takımdan kesti. Bana bir açıklama yapmadı. Benim için işler açıktı. Barcelona'da kalırsam futbol oynayamayacaktım."

"KOEMAN İLE ÇALIŞMAK İMKANSIZ"

"Ronald Koeman ile çalışmak imkansızdı. Ben oynamak, eğlenmek ve Barcelona'da neler yapabileceğimi insanlara göstermek istiyorum. Ben Koeman'a karşı bir hata yapmadım."

"BANA HİÇ CEVAP VERMEDİ"

"Oyuncu olarak neden oynamadığımı bilmeliyim. Problemin ne olduğunu anlamalıyım. Koeman'a gidip benden ne istediğini sordum. Bana ceap vermedim. Taktiksel olarak anlatabilirdi, futbol açısından anlatabilirdi ama cevap vermedi." (Skorer)