Motherwell - Celtic maçı CANLI İZLE (16.10.2021)

Motherwell - Celtic maçı CANLI İZLE (16.10.2021)

İskoçya Premiership'te Motherwell ile Celtic maçında karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

İskoçya Premiership'te 2021/2022 sezonu heyecanı sürüyor. Lig maçında Motherwell ile Celtic karşı karşıya geliyor. Motherwell - Celtic maçı 16 Ekim 2021 Cumartesi günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 17:00 olarak belirledi.

Peki Motherwell - Celtic maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Motherwell Celtic maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Motherwell Celtic canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Motherwell ile Celtic arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Karşılaşma Uçankuş TV kanalından yayınlanacak. Uçankuş kanalına hem uydudan hem de bir çok dijital yayın platformundan ücretsiz ve şifresiz ulaşabilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler