1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Nadezhda Orenburg - Famila Schio maçı CANLI İZLE (EuroCup Kadınlar 28.03.2019)
Nadezhda Orenburg - Famila Schio maçı CANLI İZLE (EuroCup Kadınlar 28.03.2019)

Nadezhda Orenburg - Famila Schio maçı CANLI İZLE (EuroCup Kadınlar 28.03.2019)

Nadezhda Orenburg ile Famila Schio kadın basketbol takımları EuroCup'ta karşı karşıya gelecek. EuroCup Kadınlar Yarı Final maçını CANLI takip edebilmeniz mümkün.

A+A-

EuroCup Kadınlar'da Çeyrek Final maçları sürüyor. Bugünkü maçta Nadezhda Orenburg ile Famila Schio karşı karşıya geliyor. Nadezhda Orenburg - Famila Schio arasında oynanacak EuroCup maçı 28 Mart 2019 Perşembe günü (bu akşam) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 17:00 olarak belirledi. Nadezhda Orenburg son 5 maçında 3 galibiyet ve 2 mağlubiyet yaşadı. Famila Schio takımı ise son 5 maçında 2 galibiyet ve 3 mağlubiyetlik istatistik sergiledi. 

İddaa'da maçın kodu 831 olarak belirlendi. Nadezhda Orenburg ile Famila Schio arasındaki futbol karşılaşması 28 Mart 2019 tarihinde saat 17:00 (TSİ) başlayacak.

Peki Nadezhda Orenburg - Famila Schio maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Nadezhda Orenburg Famila Schio maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Nadezhda Orenburg Famila Schio canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Nadezhda Orenburg ile Famila Schio arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı. Öte yandan maçı Youtube'taki FIBA TV kanalından yayınlanacak.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler