Nazım Sangare'yi Galatasaray istedi, Beşiktaş kaptı

Nazım Sangare'yi Galatasaray istedi, Beşiktaş kaptı

Beşiktaş ile Galatasaray'ın kapışmasında gülen taraf Siyah Beyazlı ekip oldu. Beşiktaş'ın Antalyaspor'un milli sağ beki Nazım Sangare'yi kadrosuna kattı. Beşiktaş'ın Sangare’ye, transferde kolaylık sözü vererek imza attırdığı öğrenildi.

Ajans Beşiktaş - Mariano’nun sözleşmesinin sezon sonunda bitecek olması sebebiyle Galatasaray, rotayı Antalyasporlu Nazım Sangare'ye çevirmişti. Şener'in performansından memnun olmayan Fatih Terim'in, 2017’den bu yana Süper Lig’de istikrarlı görüntüsüyle dikkat çeken Nazım Sangare'yi istediği iddia edilmişti. Beşiktaş, Sangare konusunda nabız yoklaması beklenen Galatasaray'dan hızlı davrandı.

Siyah Beyazlı ekibin, Nazım Sangare ile anlaşma aşamasına geldiği iddia edildi. Takvim'de yer alan habere göre Antalyaspor’un sözleşmesini 2022’ye kadar uzattığı Sangare’ye, transferde kolaylık sözü vererek imza attırdı.

Gökhan Gönül kalacak mı?

 

Kadrodaki tecrübeli sağ bek Gökhan Gönül’ün sözleşmesi ise sezon sonunda bitiyor. Siyah-Beyazlılar Gökhan Gönül ile 1 yıl daha devam etmek istiyor. Yıllık 1.6 milyon euro kazanan 34 yaşındaki oyuncudan indirim isteniyor. Görüşmeler sürüyor. Başarılı oyuncu bu sezon 23 karşılaşmaya çıkarken, 2 gol ve 3 asistlik performansıyla takıma katkıda bulundu. (Fanatik)

Etiketler :