1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Necip Uysal kaptanlığı istemedi! İşte nedeni
Necip Uysal kaptanlığı istemedi! İşte nedeni

Necip Uysal kaptanlığı istemedi! İşte nedeni

Erzincanspor karşılaşmasına kaptan olarak çıkan Lens, oyundan alınırken kaptanlık bandını Necip Uysal'a vermek istedi ancak tecrübeli futbolcu bandı takmayı reddetti.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ta daha önce kaptanlık yapan ve dün gece sahadaki kadronun en eski isimlerinden biri olan Necip Uysal, sahaya kaptan olarak çıkmadı.

Kaptanlık bandını Jeremain Lens taktı. Lens, oyundan alınırken, bandı Necip'e vermek için hamle yaptı. Ancak 28 yaşındaki tecrübeli futbolcu Lens'in teklifini geri çevirip Umut Nayir'i işaret etti.

Ancak 28 yaşındaki tecrübeli futbolcu Lens'in teklifini geri çevirip Umut Nayir'i işaret etti. Geçtiğimiz temmuz ayında Fikret Orman yönetimi tarafından alınan karara göre Burak Yılmaz birinci kaptanlığa getirilmişti. Yılmaz'ın ardından ikinci kaptanlık görevi Atiba'ya, üçüncü kaptanlık ise Gökhan Gönül'e verilmişti.

Sezon öncesi açıklanan kaptanlar listesinde adı yer almayan Necip'in, bu durumdan dolayı kırgın olduğu ve bu nedenle dünkü maçta kaptanlık bandını takmadığı gelen haberler arasında. (Sabah)

Önceki ve Sonraki Haberler