Necip Uysal, Bir Can Bin Umut Serabral Palsili Çocuklar Derneği’nin sosyal sorumluluk projesi kapsamında serabal palsi hastası çocukları ziyaret etti.
Necip Uysal'dan anlamlı ziyaret
![Necip Uysal'dan anlamlı ziyaret 1](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/91_1.jpg)
![Necip Uysal'dan anlamlı ziyaret 2](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/91_2.jpg)
Özel Yıldız Çocuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Kurucu Müdür Fikri Tarakcı ve öğretmenlerden bilgiler alan Necip Uysal, çocuklarla yakından ilgilendi ve sohbet etti.
![Necip Uysal'dan anlamlı ziyaret 3](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/91_3.jpg)
Çocuklara Efendi tişörtü hediye eden Uysal, ziyaret sonunda hatıra fotoğrafı çektirdi.
![Necip Uysal'dan anlamlı ziyaret 4](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/91_4.jpg)
![Necip Uysal'dan anlamlı ziyaret 5](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/91_5.jpg)
![Necip Uysal'dan anlamlı ziyaret 6](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/91_6.jpg)
![Necip Uysal'dan anlamlı ziyaret 7](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/91_7.jpg)
![Necip Uysal'dan anlamlı ziyaret 8](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/91_8.jpg)
![Necip Uysal'dan anlamlı ziyaret 9](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/91_9.jpg)
![Necip Uysal'dan anlamlı ziyaret 10](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/91_10.jpg)