Necip'e büyük indirim! Düşünmek için süre istedi

Necip'e büyük indirim! Düşünmek için süre istedi

11 yıldır takımda yer alan ve daha önce 550 bin TL’lik ücreti 1.2 milyon Euro’ya çıkarılan 29 yaşındaki futbolcu yönetimden düşünmek için 2 hafta süre istedi.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş bir yandan ücretlerini alamadıkları iddiasıyla takımdan ayrılan oyuncuların şokunu yaşarken diğer yandan futbol takımının maliyetini düşürmek için çalışmalarını sürdürüyor. Siyah beyazlılarda önceki yönetimler tarafından 550 bin TL olan yıllık maaşı 1 milyon 200 bin Euro’ya çıkarılan Necip Uysal’dan da indirim istendi. Kulüpte yabancı oyuncuların bile bu kadar ücret almadığına değinen siyah beyazlı yöneticiler Ahmet Nur Çebi başkanlığında yaptıkları toplantı sonrasında necip Uysal ile bir görüşme gerçekleştirdiler.

YÖNETİM OLUMLU DÖNÜŞTEN UMUTLU

Yönetim Kurulu 1 milyon 200 bin euro alan Necip Uysal’a yıllık 400 bin Euro verebileceklerini ve kulübün içinde bulunduğu ekonomik kriz nedeniyle bu kararı aldıklarını açıkladılar. Yıllık garanti ücreti 3’te 2 oranında azalacak olan 29 yaşındaki futbolcu ise rakam konusunda düşünmek istediğini ifade ederek 2 hafta süre istedi. Siyah beyazlılar kulübün alt yapısından yetişen ve yılda yaklaşık 10 milyon TL’ye yakın bir kazanan Necip’in indirime sıcak bakacağına inandıklarını ifade ettiler. (Hürriyet)

Etiketler :