"Negredo sezonun en iyi transferi"

"Negredo sezonun en iyi transferi"

Hürriyet Gazetesi yazarlarından Uğur Meleke, Negredo'nun sezonun en iyi transferi olduğunu iddia etti.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın eleştirilmeye başlanan tecrübeli futbolcusu Negredo'nun sezonun en iyi transferi olduğunu iddia etti.

Meleke'nin yazısındaki o iddialı bölüm şu şekilde;

"Beşiktaş'ın bu denli eksik olduğu bir günde bile Trabzon'un hep geriden gelmek zorunda kalmasıysa bence Yanal'ın ruh halinin iyi olmamasıyla ilintili. Yerel basının baskısıyla kendini güvende hissetmiyor ve kendi eliyle bulduğu doğruları mahvetti iki haftada. Gençlerbirliği ikinci devresiyle beraber Sosa'nın orta ikiliye girmesi ve oyunu daha geriden, daha geniş görerek organize etmesi harika bir fikirdi. Onu yok etti. Yine üç maçtır Yusuf'la Abdülkadir'i bir arada kullanmak takımın enerjisini ve kalitesini üst seviyeye taşımıştı. Alanya maçında Yusuf/Volkan değişikliğiyle üç puanı hediye etmişti, Beşiktaş'a karşı da 70'e kadar Yusuf'suz orta saha son derece renksizdi.

Ben Negredo'yu bu sezonun en iyi transferleri içinde görüyorum, Karabük, Porto, Fenerbahçe maçlarının hepsinde görevini harika yaptı. Dün çok iyi değildi ama şuna eminim: Negredo bu paylaşımcı oyun karakteriyle gerektiğinde Talisca'nın da, Cenk'in de yerinde oynayabilir bence. Beşiktaş'ın 3 cepheli savaşında Negredo kritik rol oynayacak bu sene." (Hürriyet)

Etiketler :