Negredo’dan Beşiktaş taraftarına teşekkür mesajı: "Benim bir tarafım hep siyah beyaz kalacak."

Negredo’dan Beşiktaş taraftarına teşekkür mesajı: "Benim bir tarafım hep siyah beyaz kalacak."

İspanyol yıldız Alvaro Negredo, Beşiktaş taraftarına bir teşekkür mesajı yayınladı. İşte detaylar...

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş ile sözleşmesini karşılıklı olarak fesheden Alvaro Negredo, Birleşik Arap Emirlikleri takımı Al Nasr ile 2 yıllık sözleşmeye imzayı attı. Al Nasr ekibi resmi sosyal medya hesabı üzerinden İspanyol golcünün Al Nasr formasıyla fotoğrafını yayınlayarak transferi duyurdu. 

Negredo, resmi sosyal medya hesapları üzerinden Beşiktaş taraftarına teşekkür mesajı yayınladı. Negredo'nun paylaşımında şu ifadeler yer aldı:

"Bir yıl kadar önce Beşiktaş, bu renkler için mücadele etme ve hayatımda gördüğüm en tutkulu liglerden birisini tanıma şansını vererek bana inandı. Tüm bu süre boyunca, iyi günde ve kötü günde bu büyük ailenin bir parçası gibi hissettim. İyisiyle kötüsüyle hiç unutamayacağım çok yoğun geçen aylar oldu. Şimdi, zaman elveda diyip yeni bir maceraya başlama zamanı. Fakat öncelikle bu süreç boyunca yanımda olan herkese teşekkür etmek istiyorum.

Tüm Beşiktaş taraftarına bana destekleri için teşekkür ediyorum. Yönetime bana inandıkları için teşekkür ediyorum. Teknik ekibe ve takım arkadaşlarıma daha iyi bir futbolcu olmamda yardım ettikleri için teşekkür ediyorum. Sonuncusu ve en önemlisi tüm kulüp çalışanlarına görümeyen emekleri için teşekkür ediyorum. Siz olmadan bunların hiçbirisi gerçekleşemezdi.

Buraya geldiğimden beri İstanbul’u siyah ve beyaz olarak biliyorum. Benim de bir tarafım hep öyle kalacak.

Teşekkürler.

Alvaro Negredo"

ss-012.jpg