1. HABERLER

  2. CANLI

  3. New Orleans Pelicans - Los Angeles Lakers maçı CANLI İZLE (01.04.2019 NBA yayını) 
New Orleans Pelicans - Los Angeles Lakers maçı CANLI İZLE (01.04.2019 NBA yayını) 

New Orleans Pelicans - Los Angeles Lakers maçı CANLI İZLE (01.04.2019 NBA yayını) 

NBA'de bu gece New Orleans Pelicans ile Los Angeles Lakers karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilirsiniz.

A+A-

Dünya basketbolunun zirvesi NBA'de 2018-2019 sezonunun heyecanı sürüyor. Bu geceki maçta New Orleans Pelicans ile Los Angeles Lakers karşı karşıya geliyor. New Orleans Pelicans - Los Angeles Lakers maçı 1 Nisan 2019 akşamı oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 01:00 olarak belirledi. Eğer Türkiye dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

New Orleans Pelicans son 5 maçında 1 galibiyet ve 4 mağlubiyet yaşadı. Los Angeles Lakers takımı ise son 5 maçında 3 galibiyet ve 2 mağlubiyetlik bir istatistik sergiledi. İddaa'da New Orleans Pelicans - Los Angeles Lakers maçının kodu 760 olarak belirlendi. 

NBA'de Batı konferansındaki New Orleans Pelicans 12. sırada, Batı konferansındaki Los Angeles Lakers ise 11. sırada bulunuyor. (Haber yayına hazırlandıktan sonra, bu maçın öncesindeki maçlar ligdeki sıralamayı etkilemiş olabilir)

New Orleans Pelicans ile Los Angeles Lakers arasındaki futbol karşılaşması 1 Nisan 2019 tarihinde saat 01:00 (TSİ) başlayacak. Sporseverler, New Orleans Pelicans ile Los Angeles Lakers arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki New Orleans Pelicans - Los Angeles Lakers maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? New Orleans Pelicans Los Angeles Lakers maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: New Orleans Pelicans Los Angeles Lakers maçı izle, New Orleans Pelicans Los Angeles Lakers canlı izle, New Orleans Pelicans Los Angeles Lakers izle netspor, New Orleans Pelicans Los Angeles Lakers maçı izle justin tv, New Orleans Pelicans Los Angeles Lakers canlı yayın, New Orleans Pelicans Los Angeles Lakers canlı periscope, New Orleans Pelicans Los Angeles Lakers kaçak izle, New Orleans Pelicans Los Angeles Lakers izle canlı, New Orleans Pelicans Los Angeles Lakers maçını canlı izle, New Orleans Pelicans Los Angeles Lakers maçını şifresiz izle. Futbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Beşiktaş'a duyduğumuz ilginin yanı sıra dünya basketbolunu da takip ediyoruz. Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak, doğru bilgiye yönlendirmek ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler