1. HABERLER

  2. CANLI

  3. New York City FC - Montreal Impact maçı CANLI İZLE (25.10.2020)
New York City FC - Montreal Impact maçı CANLI İZLE (25.10.2020)

New York City FC - Montreal Impact maçı CANLI İZLE (25.10.2020)

ABD MLS Ligi'nde New York City FC ile Montreal Impact karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

ABD MLS Ligi'nde 2020 sezonu heyecanı sürüyor. Bugünkü maçlardan biri de New York City FC ile Montreal Impact arasındaki mücadele olacak. 25 Ekim 2020 günü oynanacak New York City FC - Montreal Impact maçının başlangıç saati TSİ 02:30 olarak açıklandı. Eğer Türkiye dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

Peki New York City FC - Montreal Impact maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Sporseverler ve futbol seyircisi New York City FC ile Montreal Impact arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. New York City FC Montreal Impact maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. 

Maçı canlı izlemek isteyen futbolseverler, bu zorlu karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebileceğini merak ediyor. Sporseverler, New York City FC ile Montreal Impact arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. New York City FC Montreal Impact maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: New York City FC Montreal Impact maçı izle, New York City FC Montreal Impact maçı canlı izle, New York City FC Montreal Impact canlı izle, New York City FC Montreal Impact maçı izle, New York City FC Montreal Impact canlı yayın, New York City FC Montreal Impact canlı periscope, New York City FC Montreal Impact kaçak izle, New York City FC Montreal Impact maçını canlı yayın, New York City FC Montreal Impact maçını şifresiz izle. Futbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Ayrıca ABD MLS Ligi maçları şeklinde aramalar da oldukça popüler. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor. İşte New York City FC Montreal Impact canlı yayın bilgileri...

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız veya Türksat dışında kalan yabancı uydulara bağlı anten ve uydu cihazlarına sahipseniz, ayrıca yabancı TV yayın platformlarına da aboneyseniz; yabancı spor kanallarının yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler sporseverler buna uygun yayın sitelerine giriş yapıyor. Fakat biz internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan siteler, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler