1. HABERLER

  2. CANLI

  3. New York City FC - Palmeiras maçı CANLI İZLE (18.01.2020)
New York City FC - Palmeiras maçı CANLI İZLE (18.01.2020)

New York City FC - Palmeiras maçı CANLI İZLE (18.01.2020)

Florida Kupası'nda New York City FC ile Palmeiras karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

Büyük takımlar hazırlık maçları kapsamında Florida Kupası'nda bir araya geliyor. Kupa'da bugünkü maçlardan biri de New York City FC ile Palmeiras arasındaki mücadele olacak. 18 Ocak 2020 Cumartesi günü oynanacak New York City FC - Palmeiras maçının başlangıç saati TSİ 22:00 olarak açıklandı. Eğer Türkiye dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

Peki New York City FC - Palmeiras maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Sporseverler ve futbol seyircisi New York City FC ile Palmeiras arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. New York City FC Palmeiras maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. 

Maçı canlı izlemek isteyen futbolseverler, bu zorlu karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebileceğini merak ediyor. Sporseverler, New York City FC ile Palmeiras arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. New York City FC Palmeiras maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: New York City FC Palmeiras maçı izle, New York City FC Palmeiras maçı canlı izle, New York City FC Palmeiras canlı izle, New York City FC Palmeiras maçı izle, New York City FC Palmeiras canlı yayın, New York City FC Palmeiras canlı periscope, New York City FC Palmeiras kaçak izle, New York City FC Palmeiras maçını canlı yayın, New York City FC Palmeiras maçını şifresiz izle. Futbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Ayrıca Florida Kupası maçları şeklinde aramalar da oldukça popüler. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor. İşte New York City FC Palmeiras canlı yayın bilgileri...

Mücadele beIN Sports Max 1 kanalından canlı ve naklen ekranlara gelecek. Bilindiği üzere beIN Sports kanalları dijital yayın platformu Digitürk'ün abonelerine özeldir. Bein Sports izlemek, Bein Sports şifresiz izleyebilmek ve Bein Sports canlı yayın izlemek için abonelik zorunludur. Dolayısıyla bu maç başka bir kanalda yoksa şifresiz izleyebilmek mümkün değildir.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız veya Türksat dışında kalan yabancı uydulara bağlı anten ve uydu cihazlarına sahipseniz, ayrıca yabancı TV yayın platformlarına da aboneyseniz; yabancı spor kanallarının yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler sporseverler buna uygun yayın sitelerine giriş yapıyor. Fakat biz internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan siteler, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler