New York City FC - Toronto FC maçı CANLI İZLE (15.05.2021) Canlı Yayın

New York City FC - Toronto FC maçı CANLI İZLE (15.05.2021) Canlı Yayın

ABD Major Ligi MLS'de New York City FC ile Toronto FC karşı karşıya geliyor. Bu maçı CANLI takip edebilmeniz mümkün. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri...

MLS'de (ABD Major Ligi) 2021 sezonu heyecanı sürüyor. MLS yani Major League Soccer ligi, Amerikan ve Kanada futbol liglerinin en üst düzey ligidir. Bugünkü maçta New York City FC ile Toronto FC karşı karşıya geliyor. New York City FC - Toronto FC maçı 15 Mayıs 2021 Cumartesi günü (bu gece) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 20:00 olarak belirledi.

Peki New York City FC - Toronto FC maçı hangi kanalda canlı izlenecek? New York City FC Toronto FC maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "New York City FC Toronto FC canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi New York City FC ile Toronto FC arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler