1. HABERLER

  2. CANLI

  3. New York Knicks - Dallas Mavericks maçı CANLI İZLE (31.01.2019 NBA yayını) 
New York Knicks - Dallas Mavericks maçı CANLI İZLE (31.01.2019 NBA yayını) 

New York Knicks - Dallas Mavericks maçı CANLI İZLE (31.01.2019 NBA yayını) 

NBA'de bu gece New York Knicks ile Dallas Mavericks karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilirsiniz.

A+A-

Dünya basketbolunun zirvesi NBA'de 2018-2019 sezonunun heyecanı sürüyor. Bu geceki maçta New York Knicks ile Dallas Mavericks karşı karşıya geliyor. New York Knicks - Dallas Mavericks maçı 31 Ocak 2019 günü (bu gece) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 03:30 olarak belirledi. Eğer Türkiye dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

New York Knicks son 5 maçında 5 mağlubiyet yaşadı. Dallas Mavericks takımı ise son 5 maçında 2 galibiyet ve 3 mağlubiyetlik bir istatistik sergiledi. İddaa'da New York Knicks - Dallas Mavericks maçının kodu 828 olarak belirlendi. NBA'de Doğu konferansındaki New York Knicks 15. sırada, Batı konferansındaki Dallas Mavericks ise 13. sırada bulunuyor. (Haber yayına hazırlandıktan sonra, bu maçın öncesindeki maçlar ligdeki sıralamayı etkilemiş olabilir)

New York Knicks ile Dallas Mavericks arasındaki futbol karşılaşması 31 Ocak 2019 tarihinde saat 03:30 (TSİ) başlayacak. Sporseverler, New York Knicks ile Dallas Mavericks arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki New York Knicks - Dallas Mavericks maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? New York Knicks Dallas Mavericks maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: New York Knicks Dallas Mavericks maçı izle, New York Knicks Dallas Mavericks canlı izle, New York Knicks Dallas Mavericks izle netspor, New York Knicks Dallas Mavericks maçı izle justin tv, New York Knicks Dallas Mavericks canlı yayın, New York Knicks Dallas Mavericks canlı periscope, New York Knicks Dallas Mavericks kaçak izle, New York Knicks Dallas Mavericks izle canlı, New York Knicks Dallas Mavericks maçını canlı izle, New York Knicks Dallas Mavericks maçını şifresiz izle. Futbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Beşiktaş'a duyduğumuz ilginin yanı sıra dünya basketbolunu da takip ediyoruz. Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak, doğru bilgiye yönlendirmek ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler