N'Sakala: ''Beşiktaş forması giyeceğim, bu benim için büyük bir gurur."

N'Sakala: ''Beşiktaş forması giyeceğim, bu benim için büyük bir gurur."

Beşiktaş'ın yeni transferi Fabrice N'Sakala, siyah beyazlıların Instagram hesabında canlı yayında açıklamalar yapıyor

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın yeni transferi Fabrice N'Sakala, siyah beyazlıların Instagram hesabında canlı yayında açıklamalar yaptı. İşte N'Sakala'nın açıklamaları;

''BEŞİKTAŞ FORMASI GİYMEK BÜYÜK GURUR''

"Çok heyecanlıyım. Türkiye'de ilk maçım da Beşiktaş'a karşıydı. Şimdi Beşiktaş forması giyeceğim, bu benim için büyük bir gurur."

''BEŞİKTAŞ'TA EFSANE OLMAK İSTİYORUM''

"Sergen Hoca'nın harika futbolculuğunu izledim. Alanyaspor'da da ondan çok şey öğrendim. Ben de sol ayaklıyım, bana katkısı oldu. Sergen Hoca ile yeniden çalışacağım için mutluyum. Beşiktaş'ta Atiba gibi uzun yıllar kalmak ve onun gibi efsane olmak istiyorum"

''TARAFTARLARIN BANA TAKACAKLARI LAKABI MERAK EDİYORUM''

"Taraftarların bana ne lakap takacağını merakla bekliyorum. Bazıları bana 'Fuego' diyordu, Instagram hesabım da öyle. Taraftarlar ne isterse onu söyleyebilir."

"Beşiktaş taraftarına karşı rakip olduğunuzda bile tüyleriniz diken diken oluyor"

''ATIBA VE VIDA'YI TANIYORUM''

"Şu an için her şey iyi gidiyor. Domagoj Vida ve Atiba gibi oyuncuları tanıyorum. Zaten rakip olarak çok kez oynadık. Diğer arkadaşlarımla da sohbetimiz var, şakalaşıyoruz. Daha da iyi olacağız"

''PAOK MAÇI ZOR OLACAK''

"PAOK maçı zor olacak. Şampiyonlar Ligi'nde olmayı istiyoruz. Şampiyonlar Ligi müziğini duymayı her futbolcu ister. Taraftarımıza Şampiyonlar Ligi'ni armağan etmek istiyoruz."

''TAKIMA SÖZ VERDİM...''

"Takıma söz verdim, şampiyon olursak statta gitar çalacağım."

''TURU GEÇMEK VE GRUPLARA KALMAK İSTİYORUZ''

"Bazı maçlardan önce Şampiyonlar Ligi müziğini dinleyerek kendimi motive ediyorum. Beşiktaş olarak Şampiyonlar Ligi'ni çok istiyoruz. Ben de buraya, bu hedefle geldim. Turu geçmek ve gruplara kalmayı çok istiyoruz"

Etiketler :