1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. O fotoğrafın sırrı: Başkan'ın sözü
O fotoğrafın sırrı: Başkan'ın sözü

O fotoğrafın sırrı: Başkan'ın sözü

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, aşil tendonu kopan Caner Erkin'e bu sözlerle moral vermiş...

A+A-

Beşiktaş'ın Antalyaspor ile oynadığı maçta aşil tendonu kopan ve karşılaşma sonrası başarılı bir operasyon geçirdikten sonra önceki gün de taburcu olan Caner Erkin’e siyah-beyazlı camiada olağanüstü bir destek var. Özellikle yöneticiler, teknik heyet ve takım arkadaşları 28 yaşındaki futbolcuya büyük güç aşılıyor. Caner’i, yaşadığı sakatlık sonrası bir an olsun yalnız bırakmayan başkan Fikret Orman da oyuncusu için elinden geleni yapıyor. Nitekim aşil tendonunun koptuğunun tespit edilmesinin ardından yıkılan Caner’i ayağa kaldıran ilk ismin de Orman olduğu ortaya çıktı.

TEKERLEKLİ SANDALYEYLE GİDECEKTİ

Caner, durumunun ciddi olduğunu öğrenince çok üzüldü. Normalde tekerlekli sandalyeyle ambulansa götürülecekti.

Ancak oyuncusuna moral vermek isteyen Orman, “Güçlü olmalısın. Bu sakatlığın seni yıkamayacağını göstermelisin. Sakıncası yoksa kalk ayağa. Dimdik ayakta çık bu kapıdan ve kimselere Kartal’ın kanadı koptu dedirtme” dedi.

Orman'ın sözleri ile kendini toparlayan Caner, doktorların da izniyle ayağa kalktı ve ambulansa bile binmeyip otomobile koltuk değnekleriyle yürüyerek bindi.

Caner’in bindiği aracın ardından başkan Fikret Orman da başka bir arabayla oyuncusunu hastaneye kadar takip etti. (Vatan / Erdal Cömert)

Önceki ve Sonraki Haberler