Öğrencilere Ahmet Nur Çebi (II. Başkan, İcra Kurulu Başkanı, Fulya Taşınmazlardan Sorumlu, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nden Sorumlu.) eşlik etti ve tarihimizden bilgiler verdi.
Öğrenciler, Beşiktaş JK Müzesi’ni gezdi
![Öğrenciler, Beşiktaş JK Müzesi’ni gezdi 1](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/570_1.jpg)
![Öğrenciler, Beşiktaş JK Müzesi’ni gezdi 2](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/570_2.jpg)
İkinci Başkanımız Ahmet Nur Çebi, öğrencilere eşlik ederken yaptığı konuşmada, “Müzemizde çocukları görmek bizim için çok sevindirici. Emeklerimizin karşılığını alınca mutlu oluyoruz. Bu kardeşlerimiz geleceğin kartalları” dedi.
![Öğrenciler, Beşiktaş JK Müzesi’ni gezdi 3](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/570_3.jpg)
Keyifli geçen ziyaretin sonunda öğrenciler, İkinci Başkanımız Ahmet Nur Çebi ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.
![Öğrenciler, Beşiktaş JK Müzesi’ni gezdi 4](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/570_4.jpg)
![Öğrenciler, Beşiktaş JK Müzesi’ni gezdi 5](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/570_5.jpg)
![Öğrenciler, Beşiktaş JK Müzesi’ni gezdi 6](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/570_6.jpg)
![Öğrenciler, Beşiktaş JK Müzesi’ni gezdi 7](https://www.ajansbesiktas.com/d/gallery/570_7.jpg)