Oğuzhan Özyakup gerçekleri!

Oğuzhan Özyakup gerçekleri!

Spor Toto Süper Lig'de sezonu 4. sırada tamamlayan ve 4 futbolcusuyla sözleşmesi sona eren Beşiktaş'ta transfer hareketliliği başladı. Gelecek sezonun kadrosunu kurmak isteyen Kara Kartal yıldız futbolcuya imza attırdı ancak bunu gizliyor! İşte gerçekler

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş’ta önceki gün 4 oyuncunun sözleşmesi sona erdi. Bu isimler arasında; Oğuzhan Özyakup, Anderson Talisca, Atınç Nukan ve Atiba Hutchinson bulunuyor. Siyah-Beyazlı yönetimin, bu 4 futbolcu arasından Oğuzhan Özyakup ile sözleşme yenilediği ancak Arsenal Kulübü nedeniyle henüz Türkiye Futbol Federasyonu’na bildirim yapmadığı ortaya çıktı. 

 

İngilizler 2012 yılında Ozzie’yi Beşiktaş’a verirken, oyuncunun bonservisinin yüzde 30’luk payının kendilerinde olacağı şekilde bir anlaşma yapmıştı. Bu anlaşmadan kurtulmak isteyen Siyah-Beyazlılar, Oğuzhan ile her ne kadar yeni sözleşme yapsa da bunu gizledi.

Ozzie’nin sözleşme bitiş tarihi olan 31 Mayıs 2018’i bekleyip boşa çıkmasını isteyen Kartal, böylece Arsenal’i devre dışı bırakmayı hedefledi ve sessiz kaldı. Gelinen son noktada Beşiktaş’ın birkaç gün içinde Oğuzhan Özyakup ile yapılan yeni sözleşmeyi duyurması bekleniyor. (Habertürk)

 

 

 

 

 

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler