Oğuzhan Özyakup'tan Ali Palabıyık'a: "Sen de katılmayacak mısın üçlüye?"

Oğuzhan Özyakup'tan Ali Palabıyık'a: "Sen de katılmayacak mısın üçlüye?"

Beşiktaş'ın Fenerbahçe derbisinin bitiminde ikinci sarı karttan kırmızı kart gören Oğuzhan Özyakup, kısa bir açıklama yaptı.

Ajans Beşiktaş - Fenerbahçe - Beşiktaş karşılaşmasında son düdüğün ardından Beşiktaşlı Oğuzhan Özyakup'a hakem Ali Palabıyık ikinci sarı karttan kırmızı kart gösterdi.

"KÜFÜR YOK, HAKARET YOK, SADECE..."

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinin bitiş düdüğünün ardından ikinci sarı karttan kırmızı kart gören Oğuzhan Özyakup, Ali Palabıyık'a küfür veya hakaret etmediğini söyledi. Stadyumdan ayrılırken gazetecilerle kısa süre sohbet eden Oğuzhan, gördüğü kırmızı kartın haksız olduğu savundu.

Maç sonu hakemin yanına giderek kararları ile ilgili eleştiride bulunduğunu söyleyen Oğuzhan, "Küfür yok, hakaret yok. Sadece kendisine yönetimi ile ilgili eleştiride bulundum. Ancak eleştiriye tahammül edemedi. Kendisini eleştirdiğim için bana ikinci sarı kart, sonra da kırmızı kart gösterdi." şeklinde konuştu.

"SEN DE KATILMAYACAK MISIN ÜÇLÜYE"
Oğuzhan Özyakup'un hakem Ali Palabıyık'a "Sen de üçlüye katılmayacak mısın?" şeklinde bir söylemde bulunduğu ortaya çıktı. (Sporx)

Etiketler :