Olcay Şahan: "Beşiktaş'a karşı güzel bir galibiyet almak istiyoruz"

Olcay Şahan: "Beşiktaş'a karşı güzel bir galibiyet almak istiyoruz"

Denizlispor teknik direktörü Bülent Uygun ve başarılı futbolcu Olcay Şahan, Beşiktaş maçını kazanmak istediklerini söyledi.

Ajans Beşiktaş - Süper Lig'in 28'inci haftasında cumartesi günü sahasında Beşiktaş'ı konuk edecek  Denizlispor'da teknik direktör Bülent Uygun, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Koronavirüs nedeniyle takımların zor bir süreçten geçtiğini belirten tecrübeli teknik adam, "Kendi evimizde Beşiktaş gibi özellikle topla oynama yüzdesi yüksek olan, şut ve orta denemeleri ve bölgesel oyunu çok iyi oynayan kaliteli futbolculardan kurulu bir takıma karşı mücadele edeceğiz. Bu süreci en iyi şekilde bitirebilmek adına Beşiktaş'a karşı kazanmak istiyoruz" dedi. 

Beşiktaş'ta 2 yampiyonluk yaşayan Olcay Şahan ise, “Beşiktaş'a karşı güzel bir galibiyet almak istiyoruz. Bu galibiyeti de taraftarlarımıza armağan etmeyi hedefliyoruz. Zor bir maç olacağını biliyoruz. Kendi sahamızda oynayacağız ve son dönemde iyi bir çıkış yakaladık. Çok başarılı gidiyoruz. Galip geleceğimize inanıyoruz. Eski takımıma karşı oynamak ayrı bir heyecan veriyor ama şu an heyecanlı değilim. Belki maç saatinde o heyecanı yaşayabilirim. Galip gelmek için elimizden geleni yapmak istiyoruz. Şu an sadece maça odaklanmış durumdayız. Ligin kalan kısmında galibiyetler alıp iyi bir noktada tamamlamak istiyoruz” diye konuştu.

Etiketler :