Önder Özen'in yorumuyla Atiba'nın hikayesi...

Önder Özen'in yorumuyla Atiba'nın hikayesi...

Beşiktaş, Süper Lig’de 13. haftanın kapanış maçında Kayserispor’u Vodafone Park'ta 4-1 yendi.

Ajans Beşiktaş - Süper Lig'de 13. haftanın perdesi Vodafone Park'ta kapandı. Ligde son 4 maçını kazanarak zirve yürüyüşüne başlayan Beşiktaş, Kayserispor'u konuk etti. Mücadeleyi ev sahibi ekip 4 golle kazandı ve sahadan 4-1'lik skorla galip ayrıldı. Beşiktaş Süper Lig'de yeniden dirildi ve aldığı kritik 3 puanla zirve yarışının en büyük ortaklarından oldu. Puanını 24 yapan Beşiktaş, ezeli rakiplerini de geride bırakarak ligde 3. sıraya yerleşti.

Maç sonunda beIN Sports'ta değerlendirmelerde bulunan Önder Özen, Atiba ile ilgili şunları söyledi:

"Atiba, daha önce Beşiktaş'a önerildi ama ilk olarak scout ekibi bu transferi onaylamadı. Atiba, menajerler aracılığıyla Beşiktaş'a sağ bek olarak önerildi. Fikret Demirer bu yüzden onay vermedi. O zaman 5 yabancı vardı.

Fernandes ve Almeida mecburen oynuyordu. Geri kalanı omurgada kullanmak istedik ve bek Türk olmak zorundaydı. Serdar Kurtuluş alındı. Bilic ısrarla Atiba'yı orta saha için istedi. Brian Nielsen, bizi 1 dakikada ikna etti ve aldık. Atiba'nın hikayesi budur.

Atiba'nın vücudunda bir gram yağ yok. Vücuduna, kendine bebek gibi bakar. Beşiktaş'a her zaman faydalı olmuştur. O ne zaman bırakacağı zamanı bilir."

Etiketler :