Orkan Çınar için Şenol Güneş'ten yönetime veto

Orkan Çınar için Şenol Güneş'ten yönetime veto

Beşiktaş'ın sezon başında transfer ettiği Orkan Çınar ile ilgili Şenol Güneş'in yönetime bir istekte bulunduğu iddia edildi.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken ilk yarıda çok az süre olan Orkan Çınar için Şenol Güneş önemli bir karar aldı.

Sezon başında Gaziantepspor'dan transfer edilen başarılı futbolcu Şenol Güneş tarafından fazla tercih edilmemiş ve yedekte beklemişti. Bu durum sonrası Orkan'ın ikinci yarı başka bir takıma kiralanacağı gündeme gelmişti.

Beşiktaş, Orkan Çınar'ı kiralayacak mı?

Habertürk'ün haberine göreyse Şenol Güneş Orkan Çınar ile ilgili düşüncesini yönetimle paylaştı.
Gökhan Töre'nin dönüş tarihine göre Orkan'ın durumunu netleştirmeyi planlayan Güneş, Gökhan Töre'nin ligin ikinci yarısına da yetişmeyeceği öğrendikten sonra kararını verdi. Orkan'ın takımda tutma kararı alan Şenol Hoca, bu düşüncesini yönetim ile paylaştı ve gelecek tekliflerin reddedilmesini istedi.
 
Orkan Çınar'ın ilk yarıdaki performansı

Sezon başında Gaziantepspor'dan transfer edilen Orkan Çınar, ligin ilk yarısında Türkiye Kupası ve Şampiyonlar Ligi'nde 3 maçta forma giydi. Bu maçlarda 1 gol 3 asistlik performans sergileyen 1996 doğumlu Orkan, özellikle Şampiyonlar Ligi'nde oynanan Leipzig maçında ortaya koyduğu performansla dikkatleri üzerine çekmişti. 

Etiketler :