1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Pascal, Fransız basınına konuştu: "Adam olmak istiyorsanız..."
Pascal, Fransız basınına konuştu: "Adam olmak istiyorsanız..."

Pascal, Fransız basınına konuştu: "Adam olmak istiyorsanız..."

Efsane Beşiktaşlı futbolcu Pascal Nouma, Beşiktaş - Lyon maçı öncesi Fransa basınına konuştu.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Beşiktaşlı taraftarların unutamadığı Fransız golcü Pascal Nouma, UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final mücadelesi kapsamında Vodafone Arena'da oynanacak Olimpik Lyon maçı öncesinde Fransız basınına konuştu.

Uzun yıllardır Türkiye'de yaşayan ve Türkiye'yi kendi vatanı gibi gördüğünü ifade eden Pascal Nouma, Lyon maçı öncesinde Fransız basınına önemli açıklamalarda bulundu.

"ADAM OLMAK İSTİYORSANIZ TÜRKİYE'YE GELİN!"

Beşiktaş taraftarının ve Türkiye'de ki atmosferin önemine dikkat çeken Pascal Nouma, "Hep diyorum, eğer adam olmak istiyorsanız Türkiye'ye gelin ve derbi oynayın" ifadelerini kullandı.

"TÜRKİYE'DE 60 BİN KİŞİYE KARŞI OYNUYORMUŞSUNUZ GİBİ HİSSEDERSİNİZ"

"Türkiye'de ki derbilerde ve Üçüncü Lig maçlarında bir stadyuma girdiğinizde 60 bin kişi ile karşı karşıya olduğunuzu sanıyorsunuz fakat orada sadece 15 bin kişi bulunuyor. Türkiye'de ki atmosfer beni hiçbir yerde olmadığı kadar etkiledi. Fransa'da gol attığımda tribünden homurdanmalar duyuyordum ama Türkiye'de "Her şey yolunda, bir dahaki maçta goller gelecek" diyerek moral veriyorlardı" sözleri ile Türkiye'de ki serüvenini anlattı." (Futbol Arena)