Pastanın çileği: Sergen Yalçın'ın sözleşmesi

Pastanın çileği: Sergen Yalçın'ın sözleşmesi

Koşar adım şampiyonluğa giden Kara Kartal, kupada da mutlu sona ulaştıktan sonra yönetim pastanın çileği olarak Sergen Yalçın'ın sözleşmesini uzatacak.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ta sancılı başlayan sezonda mutlu sona çok yaklaşılmasının sevinci yaşanıyor. Büyük bir sürpriz yaşanmadığı takdirde 16. şampiyonluğuna ulaşacak olan siyah beyazlıların mutluluğu bununla sınırlı kalmayacak. Lig şampiyonluğunun ardından Ziraat Türkiye Kupası'nın da müzeye getirilmesi hedefleniyor. Sezonu çifte şampiyonlukla tamamlamaya çok yaklaşan siyah beyazlılarda yönetim pastanın çileğini sona saklıyor: Sergen Yalçın'ın sözleşmesi.

Planlar tuttu

Başkan Ahmet Nur Çebi'nin, "Sezon ortasında sözleşme uzatmak konsantrasyonu bozabilir" sözlerinin haklılığı ortaya çıktı. Sergen Yalçın'ın tamamen şampiyonluğa odaklanmasıyla takım da hedefe kilitlendi. Yönetimin şimdiki planı ise çifte kupalı sözleşme. Sezonun iki şampiyonlukla tamamlanması durumunda Yalçın'ın sözleşmesi iki kupanın olduğu törenle uzatılacak. Yıllık 6 milyon lira kazanan Yalçın’ın ücreti de ciddi ölçüde artacak. (Türkiye Gazetesi - Murad Tamer)

Önceki ve Sonraki Haberler