![Pedro Franco'lu Bolu, Adana Demirspor'u mağlup etti](https://www.ajansbesiktas.com/d/news/9685.jpg)
Pedro Franco'lu Bolu, Adana Demirspor'u mağlup etti
Beşiktaş'ta fazla forma şansı bulamayan Pedro Franco, transfer döneminin son gününde Boluspor'a kiralık olarak gitmişti.
Ajans Beşiktaş - Boluspor'un, Adana Demirspor ile oynadığı mücadelede 90 dakika sahada kalan Kolombiyalı stoper Pedro Franco, iyi bir oyun ortaya koydu. Boluspor, mücadeleyi 3-1 kazandı. Boluspor'un golleri Rydell Poepon ve İshak Çakmak'tan geldi. İshak fileleri iki kez havalandırdı.