Pepe ayrılıyor mu?

Pepe ayrılıyor mu?

Alacaklarından dolayı Beşiktaş’ı FIFA’ya şikayet eden Pepe sakatlandı. Takvim Gazetesi, tecrübeli yıldızın ara transfer döneminde ayrılmayı planladığını iddia etti.

Ajans Beşiktaş - Çok sıkıntılı bir süreçten geçen Beşiktaş'ta bu kez de Pepe'yle ilgili iddialar şok etkisi yarattı... Geçtiğimiz günlerde alacakları ödenmediği için kulübü FIFA'ya şikayet eden Pepe milli takımda sakatlandı. Portekizli yıldızın sağ arka adalesinde yırtık tespit edildiği belirtildi.

KULÜP ARAMAYA BAŞLADI

İddialara göre Pepe ilk yarının sonuna kadar forma giymeyecek. Üstelik 35 yaşındaki yıldızın takımdan ayrılma kararı aldığı ve devre arasında transfer olacağı bir kulüp aramaya başladığı da öne sürülüyor.

YÖNETİM DE AYRILIĞA SICAK!

Beşiktaş yönetiminin de yıllık 4.7 milyon Euro alan ve sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Pepe'nin ayrılığına sıcak baktığı ifade ediliyor. Portekizli yıldıza Uzak Doğu'dan birçok teklif olduğu öğrenildi.

DEVRE ARASI GİDİYOR

Beşiktaş yönetimi Pepe'nin yıllık 4.7 milyon Euro'luk yıllık ücretini artık ödemek istemiyor. Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Portekizli yıldız kendisine takım arıyor. (Takvim)

Etiketler :