Perpa Kartalları Beşiktaşlılar Derneği'nden açıklama

Perpa Kartalları Beşiktaşlılar Derneği'nden açıklama

Perpa Kartalları Beşiktaşlılar Derneği seçimde Fikret Orman'ı destekleyeceklerini açıkladılar.

Ajans Beşiktaş - Perpa Kartalları Beşiktaşlılar Derneği'nden yapılan açıklama şöyle:

Perpa Kartalları Beşiktaşlılar Derneği olarak tüm Beşiktaş Camiası gibi iyi günde ve zor günde kulübümüzün yanında olmuşuzdur. Aynı zamanda vefalı ve çalışıp üreten insanlara karşı her zaman kıymet bilen tavrımızla bunu takdir etmişizdir.

Sayın Fikret ORMAN Beşiktaş’ımızın en zor gününde çekinmeden  25 Mart 2012 yılında kulübümüzün başına geçmiş, ekibiyle birlikte 6,5 yıllık bu zor dönemde oldukça başarılı çalışmalara ve şampiyonluklara  imza atmıştır. 

Hayalimiz olan İnönü Stat projesini birçok mevzuat engelini, ekonomik engeli aşarak başarmış, Beşiktaş ve Türk Spor Camiasına Avrupa da bile eşine az rastlanır Vodafone Stadyumunu kazandırmıştır. Bu şekilde Beşiktaş camiası modern bir spor kompleksine kavuştuğu gibi seyirci gelirlerinde de önemli ölçüde artış sağlanmıştır.

Stat inşaat aşamasında iki yıl Beşiktaş olarak futbol maçlarımızı başka statlarda oynamış ve buna rağmen şampiyonluklar kazanmıştır. Üst üste iki yıl şampiyonluk elde etmiş ve Şampiyonlar liginde yenilgisiz olarak gruptan çıkan ilk Türk takımı unvanını elde etmiştir.

Bugün Beşiktaş kulübü  bir Dünya markası olmuştur. Bu çalışmalarda önemli bir emekte Başkanımız Fikret ORMAN ve ekibine aittir. 

PERPA Kartalları Beşiktaşlılar Derneği yönetim kurulu ve tüm üyelerimizle  birlikte 16 Eylül 2018 Pazar günü yapılacak Beşiktaş Kongresinde Sayın Fikret ORMAN ve ekibini desteklediğimizi tüm Beşiktaş Camiasına ve kamuoyuna saygıyla bildiririz.

Etiketler :