1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Piast Gliwice - Jagiellonia Bialystok maçı CANLI İZLE (12.07.2020)
Piast Gliwice - Jagiellonia Bialystok maçı CANLI İZLE (12.07.2020)

Piast Gliwice - Jagiellonia Bialystok maçı CANLI İZLE (12.07.2020)

Polonya liginde Piast Gliwice ile Jagiellonia Bialystok karşı karşıya geliyor. Piast Gliwice ile Jagiellonia Bialystok arasındaki maçı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

A+A-

Polonya futbol liglerinin en üst seviyesi olan Ekstraklasa'da 2019/2020 sezonu heyecanı sürüyor. Piast Gliwice ile Jagiellonia Bialystok takımları karşı karşıya geliyor. Piast Gliwice - Jagiellonia Bialystok maçı 12 Temmuz 2020 Pazar günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 16:00 olarak belirledi.

Peki Piast Gliwice - Jagiellonia Bialystok maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Piast Gliwice Jagiellonia Bialystok maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Piast Gliwice Jagiellonia Bialystok canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Piast Gliwice ile Jagiellonia Bialystok arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek ne yazık ki mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler