Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basketbol maçı CANLI İZLE (17.01.2021)

Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basketbol maçı CANLI İZLE (17.01.2021)

Pınar Karşıyaka, Türkiye Basketbol Süper Ligi'nde Gaziantep Basketbol ile karşılaşıyor.

Gaziantep Basketbol, Türkiye Basketbol Süper Ligi'nde deplasmanda Pınar Karşıyaka ile karşılaşacak. Peki Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basketbol maçı hangi kanalda canlı izlenecek?

Pınar Karşıyaka Gaziantep Basketbol maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Pınar Karşıyaka Gaziantep Basketbol canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Pınar Karşıyaka ile Gaziantep Basketbol arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basketbol maçı Tivibu Spor 2 kanalından canlı izlenebilecek. Tivibu Spor, Türkiye'deki uydu ve IPTV tabanlı bir dijital yayın platformlarından biridir ve Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi maçlarını ücretli olarak yayınlamaktadır. Bu hizmeti dünyadaki genel adı pay-tv'dir. Bu maçı yasal yollarla izlemek için Tivibu abonesi olmanız gerekmektedir.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler