Portekiz basın, Beşiktaş'ın Valentin Rosier için yaptığı teklifi yazdı

Portekiz basın, Beşiktaş'ın Valentin Rosier için yaptığı teklifi yazdı

Beşiktaş'ın geçtiğimiz sezon kiralık olarak oynattığı Valentin Rosier için Sporting Lizbon'a yaptığı teklifi Portekiz basını duyurdu.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın geçtiğimiz yaz kiralık olarak kadrosuna kattığı Valentin Rosier, gösterdiği başarılı performans ve mücadeleci yapısıyla hem taraftarların büyük beğenisini kazanmış hem de elde edilen çifte şampiyonlukta büyük pay sahibi olmuştu. Sözleşmesinin sonuna gelen ve kariyerine hangi takımda devam edeceği büyük merak konusu olan Fransız futbolcu hakkında ortaya atılan iddialara bir yenisi daha eklendi.

Portekiz'de yayım yapan Record gazetesi, okuyucularıyla paylaştığı özel haberinde Siyah Beyazlılar'ın 24 yaşındaki savunmacının bonservisi için Sporting Lizbon'a yaptığı teklifin 4 milyon euro'yu aşmadığını duyurdu. Bu meblağın Lizbon yönetiminin beklentilerini karşılamadığı belirtilirken Dinamo Moskova'dan gelen 6,5 milyon euroluk teklifin ise ikna edici olduğu kaydedildi. Genç sağ bekinse başka bir ülkeye giderek risk almak istemediği ve Kara Kartal'ın son hamlesini beklediği öne sürüldü. (Asist Analiz)

Önceki ve Sonraki Haberler