1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Portekiz - İsviçre maçı CANLI İZLE (14.08.2019 EuroBasket)
Portekiz - İsviçre maçı CANLI İZLE (14.08.2019 EuroBasket)

Portekiz - İsviçre maçı CANLI İZLE (14.08.2019 EuroBasket)

EuroBasket 2021 ön eleme maçında Portekiz ile İsviçre karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

EuroBasket 2021 ön eleme 3. Tur H grubunda Portekiz ile İsviçre karşı karşıya geliyor. 14 Ağustos 2019 Çarşamba günü (bugün) oynanacak Portekiz - İsviçre maçının başlangıç saati TSİ 20:30 olarak açıklandı. Eğer yurtdışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

Portekiz İsviçre şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen basketbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte Portekiz İsviçre canlı yayın bilgileri... Ama öncesinde iki takıma dair öne çıkan bilgilere bakalım.

Portekiz son 5 maçında 1 galibiyet ve 4 mağlubiyet yaşadı. İsviçre takımı ise son 5 maçında 1 galbiyet ve 4 mağlubiyetlik bir istatistik sergiledi. İddaa'da maçında kodu 781 olarak açıklandı.

Portekiz ile İsviçre arasındaki basketbol karşılaşması 14 Ağustos 2019 tarihinde saat 20:30 (TSİ) başlayacak. Sporseverler, Portekiz ile İsviçre arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki Portekiz - İsviçre maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Portekiz İsviçre maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Portekiz İsviçre maçı izle, Portekiz İsviçre canlı izle, Portekiz İsviçre izle netspor, Portekiz İsviçre maçı izle justin tv, Portekiz İsviçre canlı yayın, Portekiz İsviçre canlı periscope, Portekiz İsviçre kaçak izle, Portekiz İsviçre izle canlı, Portekiz İsviçre maçını canlı izle, Portekiz İsviçre maçını şifresiz izle. basketbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler