1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Portekiz U20 - Çek Cumhuriyeti U20 maçı CANLI İZLE (EuroBasket 21.07.2019)
Portekiz U20 - Çek Cumhuriyeti U20 maçı CANLI İZLE (EuroBasket 21.07.2019)

Portekiz U20 - Çek Cumhuriyeti U20 maçı CANLI İZLE (EuroBasket 21.07.2019)

Portekiz U20 ile Çek Cumhuriyeti U20 basketbol takımları Euro Basket U20 için karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

A+A-

EuroBasket U20 turnuvasında çeyrek finalinde Portekiz U20 ile Çek Cumhuriyeti U20 karşı karşıya geliyor. Portekiz U20 - Çek Cumhuriyeti U20 arasında oynanacak EuroBasket U20 maçı 21 Temmuz 2019 Pazar günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 21:45 olarak belirledi. Portekiz U20 son 5 maçında 5 galibiyet yaşadı. Çek Cumhuriyeti U20 takımı ise son 5 maçında 5 galibiyet istatistik sergiledi.

Peki Portekiz U20 - Çek Cumhuriyeti U20 maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Portekiz U20 Çek Cumhuriyeti U20 maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Portekiz U20 Çek Cumhuriyeti U20 canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Portekiz U20 ile Çek Cumhuriyeti U20 arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Önceki ve Sonraki Haberler