Portimonense - Sporting Lisbon maçı CANLI İZLE (25.08.2019)

Portimonense - Sporting Lisbon maçı CANLI İZLE (25.08.2019)

Portekiz liginde Portimonense ile Sporting Lisbon karşı karşıya geliyor. Portimonense ile Sporting Lisbon arasındaki maçı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

Portekiz Premier Ligi'nde 2019/2020 sezonu heyecanı sürüyor. Portimonense ile Sporting Lisbon karşı karşıya geliyor. Portimonense - Sporting Lisbon maçı 25 Ağustos 2019 Pazar günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 20:30 olarak belirledi.

Peki Portimonense - Sporting Lisbon maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Portimonense Sporting Lisbon maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Portimonense Sporting Lisbon canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Portimonense ile Sporting Lisbon arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek ne yazık ki mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Etiketler :