1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Porto Riko - İtalya maçı CANLI İZLE (08.09.2019 Dünya Kupası)
Porto Riko - İtalya maçı CANLI İZLE (08.09.2019 Dünya Kupası)

Porto Riko - İtalya maçı CANLI İZLE (08.09.2019 Dünya Kupası)

Basketbol Dünya Kupası heyecan sürüyor. Bugünkü Porto Riko ile İtalya maçını CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

Basketbol Dünya Kupası heyecan sürüyor. Bugünkü maçlardan biri de Porto Riko ile İtalya arasındaki mücadele olacak. 8 Eylül 2019 Pazar günü oynanacak Porto Riko - İtalya maçının başlangıç saati TSİ 11:30 olarak açıklandı. 

Eğer ülkemiz dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız. Porto Riko İtalya şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen basketbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte Porto Riko İtalya canlı yayın bilgileri... Ama öncesinde iki takıma dair öne çıkan bilgilere bakalım.

Porto Riko son 5 maçında 2 galibiyet ve 3 mağlubiyet yaşadı. İtalya takımı ise son 5 maçında 2 gaibiyet ve 3 mağlubiyetlik bir istatistik sergiledi. İddaa'da maçın kodu 10245 olarak belirlenmiştir.

Porto Riko ile İtalya arasındaki basketbol karşılaşması 8 Eylül 2019 tarihinde saat 11:30 (TSİ) başlayacak. Sporseverler, Porto Riko ile İtalya arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki Porto Riko - İtalya maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Porto Riko İtalya maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Porto Riko İtalya maçı izle, Porto Riko İtalya canlı izle, Porto Riko İtalya izle netspor, Porto Riko İtalya maçı izle justin tv, Porto Riko İtalya canlı yayın, Porto Riko İtalya canlı periscope, Porto Riko İtalya kaçak izle, Porto Riko İtalya izle canlı, Porto Riko İtalya maçını canlı izle, Porto Riko İtalya maçını şifresiz izle. basketbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler