1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Real Madrid - Valladolid maçı CANLI İZLE (30.09.2020)
Real Madrid - Valladolid maçı CANLI İZLE (30.09.2020)

Real Madrid - Valladolid maçı CANLI İZLE (30.09.2020)

İspanya liginde Real Madrid ile Valladolid karşı karşıya geliyor. Real Madrid ile Valladolid arasındaki maçı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

A+A-

İspanya Primera Ligi'nde 2020/2021 sezonu heyecanı sürüyor. Real Madrid ile Valladolid karşı karşıya geliyor. Real Madrid - Valladolid maçı 30 Eylül 2020 Çarşamba günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 22:30 olarak belirledi.

Peki Real Madrid - Valladolid maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Real Madrid Valladolid maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Real Madrid Valladolid canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Real Madrid ile Valladolid arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Mücadele Spor Smart kanalından canlı ve naklen ekranlara gelecek. Bilindiği üzere Spor Smart kanalı, D-Smart platformlarında yer alıyor ve ek ücretlendirme ile izlenebiliyor. Spor Smart kanalını canlı izlemek, Spor Smart canlı yayınını izlemek için abonelik gerekmektedir. Dolayısıyla bu maçı ücretsiz izleyebilmek mümkün değildir.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler