1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. UEFA AVRUPA LİGİ

  4. Recep Uçar, İstanbul'da kalan oyuncuların Braga'ya neden götürülmediğini açıkladı!
Recep Uçar, İstanbul'da kalan oyuncuların Braga'ya neden götürülmediğini açıkladı!

Recep Uçar, İstanbul'da kalan oyuncuların Braga'ya neden götürülmediğini açıkladı!

Beşiktaş, braga'ya 3-1 yenilerek Avrupa defterini kapattı. Abdullah avcı'nın yokluğunda, Avcı'nın yerine geçen Recep Uçar, karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu.

A+A-

Ajans Beşiktaş - İşte Recep Uçar'ın açıklamaları:

"İçinde farklı hikayeler barındıran bir maç oldu. Braga'yı iyi analiz ettik, artı ve eksi yönlerini iyi biliyorduk. Maç da dengeli geçti. Gole kadar pozisyon vermedik ve duran toptan yiyerek geriye düştük."

"Oyunu dengeledikten sonra 30. dakikada Boyd ile golü bulduk. En etkili ofansif yaratıcılıklarından biri savunma arkası koşulardı. Buna çalışmamıza rağmen, çalıştığımız şekilde, maalesef ikinci golü yedik. Lens'in kırmızısı geldi sonra, yanlıştı, hakemle de paylaştım"

"Savunma ve hücumda bir planı olan takıma karşı 50 dakika 10 kişi oynamak kolay değil. Takım halinde iyi savunma yapmaya çalıştık, önceliğimiz buydu. Pozisyon da bulduk iki tane ama istediğimiz gibi değerlendiremedik, 80. dakikada da 3. golü yedik ve bitti maç."

"Avrupa'daki yolculuğumuz sona erdi, iddiamız kalmadı ama bugünkü maçta Kartal ve Erdem gibi altyapıdan yetişen oyuncularımıza da şans verdik. Bu maçın kazanımlarının bu genç oyuncularımız olduğunu düşünüyorum."

"Beşiktaş kulübü, arması, forması, bulunduğu her kulvarda başarılı olmak için mücadele eder. Geçmişte böyle olmuştur, bugün de böyle. Dün söyledim, önceki üç maçımızı da kazanabilirdik, 90'da yenen goller, kaçan pozisyonlar, yaşanabilecek tüm olumsuzlukları yaşadık."

"Getirilmeyen oyuncuların burada olmamasının ana sebebi bazılarının sakatlıktan yeni çıkması, bazılarının ciddi problemlerinin bulunmasıydı. Biz bugün kazanarak iddiamızı son saniyeye kadar devam ettirmek istiyorduk ama olmadı."

Önceki ve Sonraki Haberler