Rıdvan Dilmen, Arda Turan buluşmasını anlattı!

Rıdvan Dilmen, Arda Turan buluşmasını anlattı!

Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, geçtiğimiz günlerde Arda Turan'la bir araya geldi. Dilmen, Barcelona'dan ayrılacağı ve Türkiye'ye dönüş yapacağı iddia edilen milli futbolcuyla gerçekleştirdiği görüşmeyi anlatırken, önemli detaylardan bahsetti

Ajans Beşiktaş - Bu sezon Barcelona'da forma şansı bulamayan Arda Turan'ın devre arasında hangi takıma gideceği merak konusu… Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen de, tatil için İstanbul'da bulunan Arda Turan'la buluştu. Abi-kardeş arasında gerçekleşen bu buluşmanın fotoğrafları Dilmen tarafından sosyal medyada paylaşılınca farklı yorumlar peşi sıra geldi. Buluşmanın perde arkasını sorduğumuz Dilmen'in ilk sözleri, "Fenerbahçe'ye geliyor" oldu. Sonrasında da, "Arda'nın kiminle fotoğrafı çıksa onunla yazıyorlar. Beşiktaşlı Tolga ile bir araya gelince Beşiktaş dediler, şimdi de benim yanımda görenler 'Fenerbahçe ile anlaştı' yazabilir" dedi. Arda ile buluşmasının abi-kardeş sohbeti olduğunu, detay vermesinin doğru olmayacağını belirten Dilmen'in, görüşmenin içeriğiyle ilgili sorulara verdiği cevaplar ise şöyle:

Arda Turan'ı ikinci yarı Türkiye'de izleyecek miyiz?

Zor gözüküyor… Arda Barcelona'da yılda 7 milyon Euro kazanıyor. 2.5 yıl daha kontratı var. Dünyanın en büyük kulübünde. Evet futbol oynamak istiyor. Teklifler de var. Ama Türkiye'de hiçbir kulüp onun aldığı parayı veremez. İtalya'dan Milan, İngiltere'den Everton Arda'yı en ciddi şekilde isteyen kulüpler. Eğer gitmek isterse onlardan birini tercih eder. Türkiye'den kimseyle görüşmedi ama futbol oynamayı çok istiyor. Bir tarafta da dünyanın en büyük kulübünde. Sakatlığını atlatmış durumda. Ona git diyen yok ki? Geçtiğimiz yıllarda ya 11 oynuyordu ya 12. adamdı. Sakatlıktan dolayı takımdan uzak kaldığını düşünüyor. Takım arkadaşlarıyla da sorunu yok. Messi ve Suarez'le olan hoş sohbetlerini de anlattı. Ama bunları benim paylaşmam doğru olmaz. (Sabah)

Etiketler :