Rıdvan Dilmen: "Güneş, Bursa'ya kazanmaya geldiğini ispatlarcasına tüm forvetleri oyuna aldı"

Rıdvan Dilmen: "Güneş, Bursa'ya kazanmaya geldiğini ispatlarcasına tüm forvetleri oyuna aldı"

Beşiktaş Süper Lig'in 4. haftasında deplasmanda Bursaspor ile karşı karşıya geldi.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş Spor Toto Süper Lig'in 4. haftasında deplasmanda Bursaspor ile karşı karşıya geldi. Cüneyt Çakır'ın düdük çaldığı karşılaşmanın ilk yarısı golsüz eşitlikle tamamlanırken ikinci yarı 51. dakikada Beşiktaş'ın Hollandalı yıldızı Bursaspor'un filelerini havalandırdı ve takımı öne geçiren golü kaydetti. Bitime 5 dakika Bursaspor, Sakho'nun golü ile duruma eşitlik getirdi ve mücadele 1-1 eşitlikla tamamlandı. 

Karşılaşma sonrası değerlendirmede bulunan Rıdvan Dilmen, "Fenerbahçe, Galatasaray kaybetti ve Beşiktaş'ın geçen haftayı telafi edeceği durum oluştu. Aslında öne de geçtiler. 1-1'den sonra Güneş, Bursa'ya kazanmaya geldiğini ispatlarcasına tüm forvetleri oyuna aldı.

Portekiz Milli Takımı'nın ve Hırvat Milli Takımı'nın oyuncuları, arkalarında Liverpool'dan gelen kaleci pozisyon hatası yapıyor. Bir saliselik konsantrasyon bozukluğu 2 puanınızın gitmesine sebep oluyor.

Bursaspor ile Beşiktaş arasındaki çekişmeden dolayı 1-0'dan 1-1 yapan Bursaspor'un oyuncularının mutlu olduğunu gördük. Her maçtan daha çok mücadele ediyorlar. Diğer büyüklere göre Beşiktaş'ın işi daha zor oluyor Bursa'da.

Cüneyt Çakır, VAR'a karşı. 'Beni sürekli VAR'a çağırmayın' diyor herhalde. Onun maçlarında VAR sebebiyle zaman kaybedilmez çünkü gitmiyor. Gitse de kendi kararını uyguluyor. Hakemin ağırlığı, gücü, şöhretine göre VAR uygulayıp uygulamamaya karar verilmemeli

Cüneyt Çakır’ın diğer hakemlere karşı bir ağırlığı var. Bütün hakemlere benim kararım doğrudur diyor. VAR'a bakmak istemiyor.

Hakem 2 kere Necip'e sarı kart göstermedi. Ver kartları işte... Penaltıyı da ver. O pozisyon en azından VAR'ı hak ediyordu. Zaten Cüneyt Çakır'ın daha VAR ile kararını değiştirdiğini görmedim. Bazen insanlar 'Ben hata yaptım' diyebilmeli." dedi.

Etiketler :