Rıdvan Yılmaz Beşiktaşlı taraftarlara umut verdi

Rıdvan Yılmaz Beşiktaşlı taraftarlara umut verdi

Beşiktaş'ın Altınordu ile oynadığı maçta 75. dakikada oyuna giren Rıdvan Yılmaz sol kanatta sergilediği performansla siyah beyazlı taraftarlara umut verdi.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Vodafone Park'ta oynanan Altınordu maçında genç futbolculara şans verdi. 75. dakikada oyuna agiren Rıdvan Yılmaz ise sol kanatta sergilediği performans ve yaptığı koşularla siyah beyazlı taraftarlara ümit verdi. Vodafone Park'ta Beşiktaş - Altınordu maçını izleyen taraftarlar, Rıdvan Yılmaz'a alkışlarla destek verdi. 

Rıdvan Yılmaz'ın 2017 yılında BJK TV'ye verdiği röportajdan önemli kesitler:

"MARCELO'YU İDOL ALIYORUM"

7 seneden beri Beşiktaş'ta oynuyorum. Beşiktaş'a geldiğimde 1999 grubunda başladım. Liglere hazırlanmaya başladık. Mahalle takımından geldim. Hocam benden bir ışık gördü ve orada başladım. Mevkim sol bek. İdol aldığım oyuncular var Marcelo gibi ünlü futbolcular. İleride oynamak istediğim takım Beşiktaş. Yurt dışında ise Arsenal'de oynamak istiyorum. Gördüğüm en iyi lig İngiltere. 17-19 yaşlarında A takıma çıkmayı istiyorum. Zaman ilerledikçe bu zorlaşıyor çünkü. 

"GELECEKTE KENDİMİ BEŞİKTAŞ'TA, YURT DIŞINDA ARSENAL'DE GÖRMEK İSTİYORUM"

Gelecekte kendimi Beşiktaş A takımında görmek istiyorum. Yurt dışında ise Arsenal'de. Ömer hocadan çok şey öğrendim. Çok iyi bir anlatıcıdır kendisi. Bize çok şey öğretti. 

"SOL BEKTE OYNAYAN OYUNCULARI İZLEYİP HAYAL KURUYORUM"

Maçlara top toplayıcı olarak gidiyoruz. Gittiğimizde Çarşı grubu beni büyülüyor. Tüylerim diken diken oluyor. Sol bekte oynayan futbolcuları izliyorum ve hayal kuruyorum. (Futbol Arena)

Etiketler :