Roma - Genoa maçı CANLI İZLE (05.02.2022)

Roma - Genoa maçı CANLI İZLE (05.02.2022)

İtalya Serie A maçında Roma ile Genoa karşı karşıya geliyor. Roma ile Genoa arasındaki maçı CANLI takip edebilmeniz mümkün. Sporseverler ve futbol seyircisi Roma ile Genoa arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor

İtalya Serie A liginde 2021/2022 sezonu heyecanı sürüyor. Roma ile Genoa karşı karşıya geliyor. Roma - Genoa maçı 5 Şubat 2022 Cumartesi günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 17:00 olarak belirledi.

Peki Roma - Genoa maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Roma Genoa maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Roma Genoa canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Roma ile Genoa arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Etiketler :