1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Romanya - Kıbrıs Rum Kesimi maçı CANLI İZLE (17.08.2019 EuroBasket)
Romanya - Kıbrıs Rum Kesimi maçı CANLI İZLE (17.08.2019 EuroBasket)

Romanya - Kıbrıs Rum Kesimi maçı CANLI İZLE (17.08.2019 EuroBasket)

EuroBasket 2021 ön eleme maçında Romanya ile Kıbrıs Rum Kesimi karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı CANLI takip edebilirsiniz.

A+A-

EuroBasket 2021 ön eleme 3. Tur E grubunda Romanya ile Kıbrıs Rum Kesimi karşı karşıya geliyor. 17 Ağustos 2019 Cumartesi günü (bugün) oynanacak Romanya - Kıbrıs Rum Kesimi maçının başlangıç saati TSİ 18:00 olarak açıklandı. Eğer yurtdışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız.

Romanya Kıbrıs Rum Kesimi şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen basketbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte Romanya Kıbrıs Rum Kesimi canlı yayın bilgileri... Ama öncesinde iki takıma dair öne çıkan bilgilere bakalım.

Romanya son 5 maçında 4 galibiyet ve 1 mağlubiyet yaşadı. Kıbrıs Rum Kesimi takımı ise son 5 maçında 1 galibiyet ve 4 mağlubiyetlik bir istatistik sergiledi. İddaa'da maçında kodu 662 olarak açıklandı.

Romanya ile Kıbrıs Rum Kesimi arasındaki basketbol karşılaşması 17 Ağustos 2019 tarihinde saat 18:00 (TSİ) başlayacak. Sporseverler, Romanya ile Kıbrıs Rum Kesimi arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki Romanya - Kıbrıs Rum Kesimi maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Romanya Kıbrıs Rum Kesimi maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Romanya Kıbrıs Rum Kesimi maçı izle, Romanya Kıbrıs Rum Kesimi canlı izle, Romanya Kıbrıs Rum Kesimi izle netspor, Romanya Kıbrıs Rum Kesimi maçı izle justin tv, Romanya Kıbrıs Rum Kesimi canlı yayın, Romanya Kıbrıs Rum Kesimi canlı periscope, Romanya Kıbrıs Rum Kesimi kaçak izle, Romanya Kıbrıs Rum Kesimi izle canlı, Romanya Kıbrıs Rum Kesimi maçını canlı izle, Romanya Kıbrıs Rum Kesimi maçını şifresiz izle. basketbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler