Rusya - İsveç maçı CANLI İZLE (11.10.2018)

Rusya - İsveç maçı CANLI İZLE (11.10.2018)

UEFA Uluslar Ligi'nde heyecan devam ediyor. Rusya, İsveç ile karşılaşıyor. Rusya İsveç maçını CANLI yayınla izlemek mümkün.

Rusya İsveç maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

UEFA Uluslar Ligi'nde B Ligi 2'inci grupta Rusya, İsveç ile karşılaşıyor. Rusya - İsveç maçı 11 Ekim 2018 Perşembe günü (bugün) TSİ 21:45'de oynayacak. Rusya son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet yaşadı. İsveç ise son 5 maçında 2 galibiyet ve 3 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İddaa'da 517 kodlu Rusya - İsveç maçı için Rusya'ya 1.90 oran verilirken, İsveç'e 3.00 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 2.90 olarak belirlendi. UEFA Uluslar Ligi'nde B Ligi 2'inci grupta şu takımlar yer alıyor: Rusya, İsveç ve Türkiye.

11 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 21:45'de başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. Rusya İsveç maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "Rusya İsveç canlı izle" ve "Rusya İsveç maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Rusya İsveç maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. İsveç ve Rusya ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı. Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.