Ryan Babel’den basın mensuplarına sitem!

Ryan Babel’den basın mensuplarına sitem!

Vodafone Karakartal Geleceğin Kara Kartalı projesinin lansmanı yapıldı.

Ajans Beşiktaş - Vodafone Geleceğin Kara Kartalı projesinin lansmanı Vodafone Park’ta; Başkan Fikret Orman, Futbol Altyapıdan Sorumlu Üye Metin Albayrak, BJK Şirketler Grubu Genel Koordinatörü Gökhan Sarı, Pazarlama ve Sponsorluklardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Umut Kutlu, Teknik Direktör Şenol Güneş, Futbol Akademi Sportif Direktörü Gökhan Keskin, futbolculardan Necip Uysal ve Ryan Babel, Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy’un katılımıyla gerçekleştirildi.

Ryan Babel, Vodafone Geleceğin Kara Kartalı lansmanında BJK TV’ye bir röportaj verdi.

Siyah beyazlı kulübün önemli bir projeye imza attığını belirten Babel şunları söyledi:

“Kulüp önemli ve ciddi bir projeye imza atıyor. Burası çok büyük bir ülke, İstanbul çok büyük bir şehir. Burada milyonlarca insan yaşıyor. Kimse bana Türkiye’de yeteneğin olmadığını söyleyemez. Mutlaka yetenek var. Sadece yeteneği çıkarmak, keşfetmek gerekiyor. Bu proje bence ciddi bir katkı sağlayacak. Umarım sürekli, devamlı hale gelir. Ajax altyapısından birçok örnek var. Bir tane söylemem gerekirse Ajax’ta 6-7 yaşından itibaren belirli bir bakış açısını size aşılamaya başlarlar. Mesela, antrenmanlara gelirken çantanızı kendinizin taşıması gerekir. Anneniz, babanız o çantayı sizin için taşıyamaz. Kulüp kesinlikle buna izin vermez ya da antrenmana geldiğinizde kılık kıyafetinizin temiz ve düzgün olmasından tamamen siz sorumlusunuzdur. Hoca gelir, kontrol eder. Eğer kılık kıyafetiniz, ayakkabınız temiz değilse o gün antrenmana çıkamazsınız. Size bu şekilde sorumlulukları yüklemeye başlarlar.”

Ryan Bbel resmi Instagram hesabı üzerinden basın mensuplarına sitem etti. Babel paylaşımında "Sen sabırla sorular beklerken, kimse sana bir şey sormak istemez." yazdı.

İşte o paylaşım:

ps.jpg

 

 

Etiketler :